RECENZE

K našim hostům přistupujeme vždy s individuální péčí. Každá pozitivní reakce nám dělá velkou radost, níže si můžete několik z nich přečíst. Pro ty nejaktuálnější prosím navštivte přímo booking.com.

 

10/10

Naprosto výjimečné

Petr, 18. dubna 2020, Booking.com

 

Opravdu klidný apartmány v centru Hradce Králové s výhledem na Labe. Velice vstřícná paní majitelka s citem pro detaily.

10/10

This apartment is beyond amazing!

Yl, 6. června 2019, Booking.com

 

This is my first review here ever after booking in this app 3 or 4 nights for every week. The apartment is beyond amazing! More than 5 stars! I travel every week in different countries for work, so I stay every night in different hotels and apartments. This apartment from Anna and her parents are so lovely and full of details with love which makes it definitely one of the few extraordinary accommodations in my “life of luggage” and this experience will be just unforgettable! Anna’s parents can not speak much of English, and they waited for my arrival at the apartment for the key, but I felt such a warm welcome and kindness from them immediately without so much words. This simply made me feel at home already. After I saw all those snacks and food in the fridge and cupboard, I have to think, how generous are they! And it’s surely the most important thing for them that as a customer of them, even it’s just for one night, you feel at home and you enjoy yourself the most out of this loveable comfortable lovely luxurious apartment! In a word, it’s far more than 5 stars, their kindness and your great feeling can just not be rated! I will be 100% there again next time!❤️

10/10

Exceptional, spotless and well equipped with the best and nicest host we have met.

Gerard, 27. dubna 2019, Booking.com

 

Byt V Klidu was sensational. Not just spotlessly clean and well equipped but with a huge amount of provisions in the fridge for breakfast including meat, cheese, bread, fruit, preserves, biscuits, yoghurts, juice, water and many other items. Even a couple of beers if you wished. Our host was amazing, both picking us up from the railway station on arrival and returning us on departure. The value for money is so good that we actually felt as if we should have paid more.

10/10

Naprosto výjimečné

Paul, 27. dubna 2019, Booking.com

 

Everything was excellent. The hosts gave a warm welcome. A fridge full of breakfast items and beer was thoughtful, as I arrived at Easter Sunday. It is a 15-20 minutes walk from the central train and bus station, but multiple buses to the station stop nearby. The town centre is nearby, some good restaurants are even more nearby. The apartment is very clean, comfortable and quiet (I did not hear a sound from neigbours or street). The kitchen is fully equiped. Heartily recommended!

10/10

Skutečně příjemné a klidné ubytování

Martin, 30. listopadu 2018, Booking.com

 

Paní majitelka je velice příjemná a komunikativní. Její snaha o spokojenost hostů je ukázková! Byt je ve skutečnosti ještě lepší než na fotografiích. Výborně dostupný, prostorný, inteligentně zařízený a krásně decentně provoněný. Veškeré vybavení bytu je plně funkční a čistota excelentní. Parkování přímo před domem je příjemnou třešničkou.

10/10

Ubytování předčilo naše očekávání, je to velice hezky zařízený byt. Maximální spokojenost.

Kate, 13. srpna 2018, Booking.com

 

Majitelka je velmi ochotná a příjemná paní. Čekala na nás v dohodnutý čas na místě, dokonce nám nabídla vyzvednutí na nádraží a odvoz, v případě, že bychom jeli vlakem nebo autobusem. Jako bonus počítejte s plnou ledničkou, kde je vše připraveno na vydatnou snídani.

10/10

Exceeded our expectations

Rafal, 13. srpna 2018, Booking.com

 

Great cintact with the host. Breakfast food in the fridge and extra snacks. Nicely furnitured appt. Lovely location by the river shore. More than recommended!!!

10/10

Maximální spokojenost

Leoš, 30. července 2018, Booking.com

 

S kompletním ubytovacím servisem i s komunikací s hostitelkou jsme byli nadmíru spokojeni! Místo je opravdu úžasné, hlavně pro nás cyklisty a výletníky. Všem doporučujeme!